ژل رویال

ژل رویال، اکسیر افزایش طول عمر! (+طریقه مصرف)

ژل رویال طول عمر افزایش

مقدمه

پیش از این در نوشته‌ای مفصل به بیان خواص ژل رویال پرداختیم. امروز میخوایم به بیان خواص ژل رویال ، این اکسیر فوق العاده برای افزایش طول عمر بپردازیم. در بخش‌هایی از این پست به خواص ژل رویال برای درمان بیماری های شایع سالمندان نظیر روماتیسم‌ ، پوکی استخوان ، بیماری های قلبی و … که باعث کاهش طول و کیفیت عمر آن‌ها نیز می‌شود خواهیم پرداخت.

افزایش طول عمر با ژل رویال

دوران طلایی زندگی یک فرد واقعا یکی از بهترین دوران های زمان است؛ جایی که ممکن است سرعت خود را کاهش دهید و از ﺁنچه در دنیای اطرافتان رخ می‌دهد و ﺁنچه را که در ﺁن سهیم بوده‌اید، درک کنید. این همان چیزی است که ما آن را ماندگاری و افزایش سن می نامیم. این امر باید مورد استقبال نسل سالخورده ما باشد؛ اما نباید تصور کنیم که زندگی‌ در 80 سالگی دشوار است.

ژل رویال چیزی است که در این زمینه می‌تواند کمک شایانی کند. این بیماری می تواند در افزایش طول عمر زندگی و ماندگاری طولانی مدت مفید باشد. همچنین به سهولت در درمان آرتریت (التهاب مفصل) ، یکی از شایع ترین بیماری های مفصلی در سالمندان، موثر است. انواع مختلفی از آرتروز و بیماری‌های مرتبط با آن وجود دارد؛ دو نمونه از آن عبارتند از:  ۱- پوکی استخوان و  ۲- آرتریت روماتوئید. دیده شده است ژل رویال روی بر هر دو تأثیرات مثبتی گذاشته است.

حتما بخوانید  خواص بره موم چیست؟‌ ۱۴ فایده بی‌نظیر بره موم که باید بدانید (+ طریقه مصرف)

خواص ژل رویال برای آرتروز و پوکی استخوان

استئوﺁرتریت (آرتروز) دقیقا چیه؟ نشان داده شده که کاهش هورمون استروژن در زنان سالمند ، ارتباط قوی با استئوﺁرتریت دارد. استروژن تاثیر مستقیمی بر غضروف مفصلی بالغین (مفصلی)، اجرای هموستازی کندروسیت و در نتیجه حفاظت غضروف از فرسایش در زنان در زمان یائسگی دارد. یعنی بدون استروژن کافی (که از مفاصل شما محافظت کند) استئوﺁرتریت میتونه شروع به رشد کنه. به همین دلیل هست که استئوﺁرتریت در زنان پس از یائسگی بیشتر رایج است.

ژل رویال چگونه به این امر کمک می‌کند؟ ژل رویال (شاه انگبین) متشکل از 7 درصد لیپیدها و بخشی از استروئیدها هستند. به این مواد اسید هیدروکسی ترانس دکنوئیک ، اسید هیدروکسیدانوئیک ، اسید ترانس دکنوئیک و متیلن کلسترول گفته می شود. این بدان معنی است که ژل رویال در نهایت می‌تواند منجر به جلوگیری از پوکی استخوان و باعث کاهش درد شما شود!

خواص ژل رویال برای رماتیسم مفصلی

همچنین دیده می شود که ژل رویال روی آرتریت روماتوئید ( رماتیسم مفصلی ) نیز تأثیر مثبت دارد. آرتریت روماتوئید زمانی اتفاق می‌افتد که سیستم ایمنی بدن به آنجا که به نظر می رسد بیماری وجود دارد، حمله می کند و این کار را با ارسال مواد شیمیایی التهابی به منطقه (مفصل) انجام می دهد تا به بهبود آن کمک کند. این پاسخ بیولوژیکی بدن شماست و در ابتدا بسیار مؤثر است تا زمانی که التهاب بیش از حد ایجاد شود و باعث آرتریت روماتوئید شود. این در شرایطی است که سیستم ایمنی بدن شما با حمله به آن منطقه، در واقع به بافت های مفصلی سالم شما نیز شروع به حمله می کند و آن را از عوامل بیماری‌زا برخوردار می کند.

ژل رویال به روشی بسیار ساده به این شرایط کمک می کند. این سیگنال ها را از سلول ها به مغز متوقف می کند. دانشمندان دریافتند که ترکیبی از ژل رویال (ژل سلطنتی) به جلوگیری از تخریب مفاصل در آرتریت روماتوئید (رماتیسم مفصلی) کمک می‌کند. برای ما مهم است که روش‌های متوقف کردن آرتریت روماتوئید را بیابیم؛ زیرا این بیماری می تواند طول عمر شما را 10 تا 15 سال کاهش دهد!

خواص ژل رویال برای قلب

مطالعات همچنین نشان داده اند که ژل رویال میزان گلیسیرید و لیپوپروتئین را کاهش می دهد و از قلب شما محافظت می کند. مصرف روزانه مقدار کمی از آن می‌تواند طول عمر شما را 8٪ افزایش دهد.

حتما بخوانید  عسل با شیر داغ؛ آیا ترکیبی سمی است؟

افزایش طول عمر ملکه زنبور عسل با مصرف ژل رویال

این واقعیت که زنبورهای ملکه در هنگام لارو (یا نوزادی) و همچنین بقیه عمر خود از ژله رویال تغذیه می‌کنند و  تا 5 سال زندگی می‌کنند (در مقایسه با زنبورهای کارگر که فقط 6 هفته  زنده‌اند) نشان می‌دهد که ژل رویال واقعاً یک غذای فوق العاده قدرتمند است.

نتایج تاثیرات ژل رویال در دیگر مطالعات

ژل رویال طول عمر را به روش های دیگر نیز افزایش می دهد. یک آزمایش روی کرم های گرد انجام شد. دانشمندان کشف کردند که طول عمر افراد مورد آزمایش افزایش یافته است. نتیجه گرفته شد که ژل رویال این کار را با کاهش سیگنالینگ انسولین انجام داده است. این مسیر به بهبود طول عمر در بسیاری از ارگانیسم ها کمک می کند.

حتما بخوانید  18 عکس فوق العاده از ژل رویال

طریقه مصرف ژل رویال

ساده ترین نحوه مصرف ژل رویال بدین گونه است که مقداری از آن را زیر زبان بگذارید و اجازه دهید اب شود. همچنین دوز مصرف آن وابسته به هدف شما از استفاده از ژل رویال است. اگر بیمار هستید، بهتر است که قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید. اگرنه، برای بزرگسالان مصرف مقدار ۱ گرم روزانه ژل رویال و برای کودکان مصرف یک صدم گرم از آن پیشنهاد می‌شود.

ژل رویال را به طرق دیگری نیز می‌توان مصرف کرد. برای دانستن بیشتر در این‌باره، به نوشته طریقه مصرف ژل رویال مراجعه کنید.

نتیجه

ژل رویال به دلیل اینکه می‌تواند در درمان بیماری های شایع سالمندان نظیر بیماری های قلبی ، آرتریت روماتوئید (رماتیسم مفصلی) ، پوکی استخوان و آرتروز استخوان بسیار موثر باشد، می‌تواند کمک بسیاری به انسان ها کند تا طول عمر خود را افزایش داده و زندگی باکیفیت‌تری نیز داشته باشند. حتی ملکه زنبورعسل با مصرف ژل رویال ، عمری ۳۷ برابری نسبت به زنبور کارگر دارد.

بنابراین فقط از شر آرتروز دردناک در انگشتان و زانوها رها نخواهید شد؛ به دنبال ژل رویال باشید که می تواند به افزایش عمر شما در زندگی کمک کند. تا پایان!

ایام به کام

میس بی

اشتراک
اطلاع پیدا کنم
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments