خرید عمده عسل طبیعی محصولات زنبور

خرید عمده عسل طبیعی

مقدمه

عسل ، محصولی طبیعی است که به دلیل خواص درمانی، به‌طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد و امروزه خرید عمده و جزئی آن نیز در بین مصرف کنندگان مرسوم است. طبق آخرین تحقیقات علمی، این ماده غذایی حاوی ۲۰۰ نوع ماده است. عسل عمدتاً از فروکتوز، گلوکز، فروکتواولیگوساکاریدها، آمینواسیدها، ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنزیم‌ها تشکیل شده است.

خواص عسل طی قرون گذشته جایگاه ویژه‌ای در طب سنتی داشته است. هرچند، به دلیل عدم پشتیبانی علمی، کاربرد محدودی در طب نوین دارد. برای مدتی طولانی مشاهده شد که عسل را می‌توان برای مقابله با بیماری‌های کبدی، قلبی عروقی و گوارشی مورد استفاده قرار داد.

خرید عمده عسل طبیعی محصولات زنبور

خرید عمده عسل موم دار

نحوه خرید عسل طبیعی

طبیعی بودن عسل امری حیاتیست؛ همان طور که عسل طبیعی خواص زیادی دارد، عسل های تقلبی هم می‌توانند ضررهای زیادی برای بدن داشته باشند. به همین دلیل عسلی که تهیه می‌شود باید از زنبورداران متعهد یا فروشگاه های معتبر عسل تهیه شود.

اما تنها به این اکتفا نکنید؛ زیرا برای تشخیص عسل طبیعی از غیر طبیعی تنها یک راه قطعی وجود دارد و آن نیز تشخیص در آزمایشگاه های معتبر است. از هر زنبوردار یا فروشگاهی که عسل تهیه می‌کنید، حتما آن را به آزمایشگاه ببرید. حتی اعطای برگه آزمایش داده شده توسط فروشگاه مربوطه نیز قابل اتکا نخواهد بود. بنابراین فریب این حقه را نیز نخورید.

از راه های تهیه عسل طبیعی ، فروشگاه های آنلاین عسل هستند؛ البته فروشگاه های معتبر؛ شرکت میس بی یک مجموعه بزرگ زنبورداری در کشور است که سعی بر آن داشته تا محصولات طبیعی زنبور عسل را به دست مصرف کنندگان برساند. فروشگاه اینترنتی عسل میس بی محصولات خود را با ضمانت اصالت کیفیت ارسال می‌نماید. لذا اگر ثابت شود محصولات طبیعی نیستند، دو برابر هزینه خرید عسل را به مشتری باز می‌گرداند.

شما می‌توانید عسل طبیعی را با خیالی آسوده چه به صورت عمده و چه به صورت جزئی از فروشگاه آنلاین محصولات زنبور عسل میس بی تهیه نمایید.

خرید عمده عسل طبیعی محصولات زنبور

خرید عمده عسل طبیعی

خرید عسل طبیعی

خرید جزئی

خرید جزئی را معمولا مصرف کنندگان انجام می‌دهند؛ برای خرید جزئی محصولات زنبور عسل می‌توانید از طریق این صفحه اقدام نمایید یا با شماره 5750111-903 ارتباط بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید تا در زمانی کوتاه (۳ تا ۵ روز کاری) محصولی طبیعی و سالم در دست داشته باشید.

خرید عمده

عسل طبیعی ایران یا به عبارتی محصولات زنبور عسل کشور پهناور ایران در دنیا و کشورهای حاشیه خلیج فارس طرفداران زیادی دارد و بستر صادرات این محصول شگفت انگیز ایرانی فراهم است. بیشتر خریدهای عمده عسل برای صادرات این محصول است. با توجه به استاندارد جهانی تعیین شده برای عسل طبیعی مبنی بر ساکارز زیر ۵ درصد ، قبل از خرید عمده آن حتما از کیفیت آن با انجام آزمایشات مربوطه اطمینان به عمل آورید. ‌لازم به ذکر است که عسل عمده در داخل کشور، اکثرا مورد توجه کارخانجات‌ و تجار قرار می‌گیرد.

خوشبختانه عسل های مجموعه میس بی ، همواره قبل از آمدن به چرخه فروش ، از فیلتر آزمایش به جهت اطمینان از اعطای عسلی طبیعی به مشتری می‌گذرند. شرکت غذایی میس بی بسیار مفتخر است که همواره تلاش می‌نماید تا صداقت و کیفیت حقیقی را برای مصرف کننده داخلی و خارجی به عمل آورد.

برای خرید عمده عسل از مجموعه بزرگ زنبورداری میس بی همچنین می توانید با شماره تماس 5750111-903 یا ایمیل info@MissBee.ir ارتباط بگیرید.

حداقل حجم خرید برای خرید عمده عسل باید یک حلب (معادل ۲۷ کیلوگرم عسل) باشد. به‌علاوه زمان تحویل سفارشات عمده با توجه به حجم خرید در مدت ۳ الی ۱۰ روز کاری متغیر می‌باشد.

خرید عمده عسل طبیعی محصولات زنبور

خرید عمده گرده گل و ژل رویال

بسته بندی عسل

با توجه به اينكه عسل ، مقداري خاصيت اسيدي دارد، نگهداري عسل در ظروف مسي و پلاستيكي باعث خورده شدن اين ظروف توسط عسل می‌شود. لذا مواد ظرف مورد نظر با عسل مخلوط مي‌شود. به همين دلیل میس بی ، عسل های خود را در بسته بندی های با کیفیت عرضه می‌کند تا کیفیت و بهداشت محصولات تا زمان رسیدن به دست مصرف کنندگان حفظ شود.

عسل ها در بسته بندی نیم و یک کیلویی برای خرید جزئی ارائه می‌شود و برای خرید عمده هم به صورت حلب (معادل ۲۷ کیلوگرم عسل) عرضه خواهد شد.

فرم ثبت سفارش و درخواست قیمت

برای ثبت سفارش یا اطلاع از قیمت خرید عمده می‌توانید از فرم زیر استفاده نمایید یا از راه های ارتباطی تعریف شده ارتباط بگیرید.

ایام به کام

میس بی