سوالات متداول

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

در صورت استفاده از محصول و عدم رضایت از کیفیت محصول میتوانید با رجوع به صفحه ی تماس با ما از طریق مکالمه یا فرستادن ایمیل محصول خود را مرجوع کنید.

لطفا به نکات زیر توجه کنید:

در صورت استفاده بیش از 25 درصد محصول محصول قابل بازگرداندن نمیباشد.

پس از اطمینان محصول خود را در کیسه قرار داده و تا زمان برگردادن ان را در جای مناسب قرار دهید.

زمان برگرداندن محصول 7 روز میباشد.

آیا در ایران عسل ۱۰۰% طبیعی واقعا تولید میشود؟

بله، کشور ایران با دارا بودن اقلیم ها و پوشش های گیاهی متنوع  و از طرفی زنبورداران متعهد دارای بهترین عسل های منطقه وحتی برخی عسل های خاص مانند عسل سیاه دانه و بهار نارنج است که در جهان بی نظیر هستند، طبق آمار وزارت کشاورزی ایران با تولید سالیانه ۸۰ هزار تن عسل جزء چهار کشور اصلی دنیا در تولید عسل است که حدود ۵۰% عسل تولیدی عسل با کیفیت طبیعی و صادراتی است، عمده ترین مشکل عسل در ایران سودجوئی افراد مختلف و تقلب فراوان درعسل است که باعث بد بینی مصرف کننده گان شده است.

استاندارد عسل در ایران و جهان چگونه است؟

مهمترین فاکتور ارزیابی عسل در آزمایشگاه درصد قند ساکارز عسل است که استاندارد کشورها برای درصد قند ساکارز مختلف است، طبق استاندارد ملی ایران (شماره ۹۲) درصد ساکارز در عسل طبیعی در ایران نباید بیشتر از ۵ ٪ باشد، در آمریکا درصد استاندارد ساکارز برای عسل های مختلف بین ۵ تا ۱۰ درصد است و در استاندارد اتحادیه اروپا و سازمان خوار و بار جهانی این میزان ۵% در نظر گرفته شده است، بنابراین عسل های میس بی کیفیت بهتری از استاندارد ایران و اروپا دارند، باید به این نکته اشاره کرد که در اروپا مردم به اندازه آسیایی ها و به خصوص ایرانی ها با خواص، طعم و مدل های عسل آشنا نیستند و بیشتر بهداشتی بودن شرایط تولید آن برایشان اهمیت دارد!

آیا خرید گران ترین عسل = با خرید بهترین عسل است؟

متاسفانه یکی از باورهای غلط رایج این است که برای هر جنسی هرچه پول بیشتری پرداخت کنیم جنس بهتری دریافت میکنی و این باور غلط در مورد عسل هم به شدت رواج دارد و همین موضوع باعث سوء استفاده برخی فروشندگان شده است. مصرف کننده برای اینکه مطمئن باشد عسل بهتری میخرد بالاترین قیمت را پرداخت میکند شاید بارها مشاهده کرده باشید که در برخی سایت ها یا فروشگا ه ها عسل های مشابه را با قیمت های بسیار بالاتر عرضه میکنند باید متذکر شویم همیشه خرید گرانترین عسل مساوی با خرید بهترین عسل نیست. بسیاری از سایت ها و فروشگاه ها درصد ساکارزعسل خود را ذکر نمیکنند و فقط از آن تبلیغ میکنند، سیاست میس بی فروش بهترین محصولات با قیمت عادلانه است، قبل از خرید محصول با مشاهده میزان ساکارز هر کدام از محصولات میس بی که در سایت ذکر شده است محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسب و کیفیت عالی خریداری کنیدو با اطمینان مصرف کنید.

چگونه می توانم سفارش خود را ثبت کنم ؟

شما برای ثبت خرید از فروشگاه اینترنتی میس بی پس از اینکه محصول مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید .

خواهشمندیم اطلاعات تماس و ایمیل و کد پستی خود را صحیح وارد کنید تا بتوانید از ثبت سفارش و مراحل ارسال آن آگاه شوید همچنین محصول را درب خانه تحویل بگیرید.

لطفا در هنگام ثبت خرید به موارد زیر توجه کنید :

دقت کنید که آدرس مورد نظر خود برای دریافت محصول  را درست و دقیق ثبت کرده باشید.

از تعداد محصول و مبلغ نهایی سفارش مطمئن شوید.

پس از ثبت سفارش پیامکی حاوی کد سفارش را دریافت می نمایید و همچنین فاکتور خریدتان نیز به ایمیلتان ارسال می گردد. از طریق پروفایل خود، قسمت “سفارشات من” می توانید در جریان خرید آنلاین خود قرار بگیرید.

شاخص کیفیت عسل طبیعی چگونه است؟

عسلی که زنبور برای تولید آن از شده گلها تغذیه کرده باشد عسل طبیعی است که خاصیت داروئی دارد ولی در مقابل برخی زنبورداران برای افزایش برداشت و کاهش هزینه های کوچ کندوها زنبورها را با شکر تغذیه میکنند که عسل حاصل اصطلاحا عسل تغذیه ای نامیده میشود و بهتر از مربا و شکر است ولی خواص و طعم و عطر عسل طبیعی را ندارد. عسل های طبیعی معمولا دارای درصد قند ساکارز کم تر از ۳ % هستند (بجز عسل کنار و عسل بهار نارنج که به طور طبیعی دارای درصد ساکارز بالاتری هستند)، در مغازه ها عسل های تغذیه ای تا ساکارز ۱۵ درصد هم به فروش میرسند.عسل های طبیعی  میس بی دارای ساکارز زیر ۳ % و به صورت تضمینی فروخته میشوند.

آیا کیفیت محصول خریداری شده از میس بی تضمین میشود؟

بله، تمامی عسل های میس بی قبل از خرید نمونه برداری میشود و توسط آزمایشگاه های معتبر عسل تست میشوند عسل های طبیعی با ساکارز بالای ۳ درصد تحت برند میس بی بسته بندی و عرضه نمیشود، تمامی مصرف کنندگان در صورت تمایل میتوانند یکی از محصولات ما را تست کنند و در صورت عدم دارا بودن کیفیت ذکر شده برای محصولی یا عدم رضایت مشتری، مشتری میتواند محصول را به شرکت عودت دهد و وجه پرداختی را به صورت کامل دریافت کند، رضایت کامل مصرف کننده آرزوی ماست.