درمان, عسل شناسی

درمان کرونا با عسل و الکل!

درمان ویروس کرونا بیماری

مقدمه

مردی انگلیسی که در ووهان چین، منبع انتشار ویروس کرونا، زندگی می‌کند، ادعا کرده است که بیماری خود را به کمک عسل و الکل کنترل کرده است. “کانر رید” معلم انگلیسی در ووهان است که براساس گزارشات، دو ماه قبل به این مریضی مبتلا شد.

وی زمانیکه برای چکاپ نزد پزشک مراجعه کرده بود، دارای علائم بیماری‌هایی نظیر آنفلوانزا و ذات الریه را (مانند سرفه‌ی سخت) بود. پس از پی بردن به بیماری خود، شکه شده بود و روزنامه “سان” بیان کرده بود که احساس نمی‌کند که از این بیماری زنده بیرون خواهد آمد. کانر برای دو هفته در بیمارستانی بستری شد؛ هرچند که از مصرف آنتی بیوتیک‌های تجویز شده توسط پزشکان امتناع ورزید.

درمان کرونا با عسل و الکل

“کانر رید” ادعا کرد که برای تنفس (کمبود نفس از علائم کرونا است)، از اسپری استنشاقی خود استفاده می‌کرده. در این بین، وی به مصرف الکل گرم به همراه عسل پرداخته و ادعا کرده که بدین شکل به مبارزه با این بیماره کشنده، که تا به حال جان بیش از ۲۵۰۰ نفر در دنیا را گرفته، پرداخته است. روزنامه Pioneer، به نقل از وی بیان کرده است که استراحت كافی و قرنطینه كردن خود بهترین کاری است که می‌توان برای بهبودی ویروس کرونا انجام داد.

کانر همچنین بیان کرده است که شهر ووهان، جایی که برای سه سال در آن زندگی می‌کند، به شهر ارواح تبدیل شده و مردم به ندرت از خانه به بیرون قدم می‌گذارند. در ادامه گفته است که مامورین پلیس به دستگیری افرادی می‌پردازد که بدون ماسک به بیرون از منزل قدم می‌گذارند.

شهر ووهان چین کرونا

شهر ووهان چین

نتیجه

در نهایت به نظر می‌رسد که با بیش از ۷۵ هزار مورد مبتلا به بیماری کرونا در سراسر جهان، این بیماری بسیار همه گیر و جدی باشد. امیدواریم با عمل به توصیه‌های پزشکی، شما و دوستانتان از این ویروس در امان باشید.

توجه:

۱- راه درمانی این فرد، صرفا مطلبی است ترجمه شده از رسانه‌های خارجی که میس بی به عنوان رسانه‌ای مستقل آن را بازنشر کرده است.

۲- بهتر است که راه پی گرفته این شخص را دنبال نکنید و در صورت ابتلا به این بیماری به نسخه پزشک خود عمل نمایید.

ایام به کام

میس بی

اشتراک
اطلاع پیدا کنم
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments